بیمه مسئولیت دارندگان آسانسور

ویژه همه ساختمان ها و برج های مسکونی، اداری، تجاری و غیره

بیمه مسئولیت مدنی آسانسور سامان چرا اهمیت دارد؟ با توجه به افزایش جمعیت و افزایش ارتفاع ساختمان ها، آسانسور به یکی از ارکان جدانشدنی زندگی شهری تبدیل شده است. هر چند که این وسیله برای راحت تر کردن زندگی انسان ها اختراع شده اما در عین حال ممکن است باعث ایجاد خطراتی شود که جان افراد را تهدید ‌کند. طبق قانون، مالک آسانسور یا مدیر مجتمعی که آسانسور در آن واقع شده است، در قبال خطرات احتمالی ناشی از آن مسئول است و در صورتی که حادثه ای برای فردی پیش آید، باید خسارت آن را پرداخت نماید. میدانیم که پرداخت خسارت های جانی و دیه از حساب شخصی کار چندان ساده ای نیست و بدون داشتن پشتیبان مطمئن شاید حتی امکان پذیر نباشد. در این راستا شرکت بیمه سامان، بیمه مسئولیت دارندگان آسانسور را ارائه نموده تا در صورت وقوع حوادث ناگوار، خسارات وارده را جبران نماید.

بیمه آسانسور

مالک آسانسور که معمولاً مالکین آپارتمان ها هستند یا مدیر مجتمع، به نمایندگی از مالکین می بایست اقدام به خرید بیمه مسئولیت مدنی دارندگان آسانسور کنند.

تعهدات بیمه مسئولیت دارندگان آسانسور

  • غرامت فوت
  • غرامت نقص عضو
  • هزینه پزشکی

بیمه مسئولیت دارندگان آسانسور برای چه اماکنی لازم است؟

هر ساختمانی که دارای آسانسور باشد و اشخاص مراجعه کننده از آن استفاده کنند می تواند دارای بیمه مسئولیت مدنی آسانسور باشد. برای مثال میتوان از ساختمان های اداری، تجاری، هتل ها، مراکز تفریحی، فرودگاهها، مجتمع های مسکونی، انبارها، شرکت های صنعتی و … نام برد.

حق بیمه بر چه اساس محاسبه میشود؟

این بیمه براساس ظرفیت آسانسور، میزان تعهدات فوت و نقص عضو و حداکثر هزینه پزشکی (طبق درخواست بیمه‌گذار) محاسبه می‌گردد.

روش تهیه بیمه نامه

جهت تهیه بیمه نامه لازم است فرم پیشنهاد را از طریق لینک زیر دانلود کرده. تصویر فرم را از طریق واتس اپ به شماره‌ی پایین ارسال نمایید. تا کارشناسان با شما تماس حاصل فرمایند.

آسانسور، بیمه آسانسور

برای آشنایی بیشتر با سایر انواع بیمه های شرکت بیمه سامان کلیک کنید

بستن منو